Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

Вкрав на 8 тисяч, а “сяде” на три з половиною роки

630_360_1425163952Кіцманський районний суд Чернівецької області ухвалив визнати винним чоловіка, що в перших числах червня 2016 року  здійснив крадіжку в с. Шишківці Кіцманського району Чернівецької області та призначити йому покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки і 6  місяців. Про це  ідеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

В перших числах червня 2016 року близько 13:00 чоловік будучи в с. Шишківці Кіцманського району Чернівецької області, переслідуючи корисливу мету на викрадення чужого майна, з метою особистого збагачення, підійшов до домогосподарства, що зназодиться по вул. Жукова, 31, де переконавшись в тому, що його ніхто не бачить зайшов на подвіря даного житлового господарства та діючи умисно, через не зачинені гаражні ворота проник до прриміщення гаражу і таємно викрав речі, які належать власнику господарства, а саме, бувшу у користуванні бензокосу фірми «Садко» вартістю 1200 гривень, пневматичну гвинтівку фірми «Кросман Фантом» калібру 4.5 мм. вартістю 2300 гривень, бувшу у користуванні болгарку фірми «Макіта» вартістю 1300 гривень. Після чого з місця пригоди зник та розпорядився викраденим на власний розсуд. Своїми незаконними діями він спричинив потерпілому  матеріальної шкоди на загальну суму 7400 гривень.

Після цього, продовжуючи свої злочинні дії обєднані єдиним наміром та спрямовані на досягнення єдиної мети, знаючи всю обстановку в житловому господарстві 22.06.2016 року близько 16:00 прибув до вищевказаного господарства, де переконавшись в тому, що його ніхто не бачить зайшов на подвіря даного житлового господарства та діючи умисно, через не зачинені гаражні ворота проник до приміщення гаражу і таємно викрав бувшу у користуванні акумуляторну батарею фірми «Westa» вартістю 600 гривень. Своїми незаконними діями він спричинив потерпілому  матеріальної шкоди на суму 600 гривень.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 3 ст. 185 КК України, – таємне викрадення чужого майна (крадіжка), проєднана з проникненням у інше приміщення.

Суд ухвалив визнати чоловіка винним в скоєнні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 3 ст.185 КК Українита призначити йому покаранняу виді позбавлення волі строком на 3 (три) роки і 6 (шість) місяців.

На підставі ст.ст. 75,76 КК України звільнити  його від відбування призначеного йому основного покарання з іспитовим строком на 2 (два) роки, якщо він протягом іспитового строку не вчинить нового кримінального правопорушення, зобов’язавши його протягом іспитового строку не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти ці органи про зміну місця проживання та роботи.

Автомийка