Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

Пенсіонерам пенсію за січень виплатять наприкінці грудня

385043444Щоправда, лише частково. Про це пише “Погляд”.

Цього року, у зв’язку зі святами, пенсіонери зможуть отримати пенсію за січень уже наприкінці грудня, хоча пенсії виплачують у період з 4 по 25 число. Таке рішення ухвалив уряд з метою забезпечення своєчасної виплати пенсії у січні з урахуванням святкових днів.

За словами заступника начальника ГУ Пенсійного фонду України у Чернівецькій області Наталії Малої, пенсіонерам, які отримують пенсію через банківські установи у період з 4 по 15 січня 2017 року включно, пенсія на їхні банківські рахунки буде зарахована у період з 27 по 29 грудня.

– Пенсіонерам, які отримують пенсію через поштові відділення з 4 по 10 січня 2017 року включно, пенсію виплатять, починаючи з 27 грудня, – зазначила Н. Мала. – Пенсіонери,  які з різних причин не зможуть отримати пенсію за січень 2017 року у поштових відділеннях вкінці грудня, зможуть отримати її з 5 січня.

Для пенсіонерів, які отримують пенсію через банківські установи з 16 по 25 січня, або через поштові відділення з 11 по 25 січня, пенсію виплачуватимуть у звичайному режимі в установлені дати виплати.

Загалом, у грудні цього року (27-29 числа) в Україні планують виплатити січневі пенсії на суму 10,4 мільярдів гривень. Загальна потреба на виплату пенсій у січні наступного року – 22,1 мільярди гривень.

Автомийка