Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

Кривава “Дорожньо-тракторна” пригода

1395388523_traktorist-neudachnik21 липня 2016 року близько 19:00 години керуючи технічно справним транспортним засобом – колісним трактором марки «DW240В», рухався по лісовій дорозі Кіцманського лісництва, що розташований за межами с. Суховерхів Кіцманського району, зі сторони м. Кіцмань у напрямку с. Суховерхів, в той час на необладнаному для перевезння пасажирів тракторі згідно його технічних характеристик, на підкрильниках даного транспортного засобу в якості пасажирів сиділи двоє чоловіків. Наближаючись до підйому у вище зазначеному лісі, водій проявив неуважність до дорожньої обстановки та самовпевненість у своїх діях, не врахував стан поверхні проїзної частини, а також кут підйому, що технічно стало причиною втрати курсової стійкості, керованим ним транспортним засобом, розпочав рух на даний підйом, в результаті чого відбулося перекидання трактора, на пасажира. Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Внаслідок даної дорожньо-транспортної пригоди, потерпілий отримав тілесні ушкодження, у вигляді відкритого перелому кісток тазу зі зміщенням, розрив промежини, закрита черепно-мозкова травма, забій головного мозку у своєму комплексі, що відносяться до розряду ушкоджень середнього ступеня важкості, які призвели до тривалого розладу здоров’я.

Суд ухвалив: визнати водія винним в скоєнні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 286 КК України і призначити йому  покарання у вигляді виправних робіт на строк 1  рік з відрахуванням в дохід держави 10 % із суми заробітку, без позбавлення права керувати транспортними засобами.                    

Стягнути з нього на користь постраждалого 33738 (тридцять три тисячі сімсот тридцять вісім) гривень 21 коп. матеріальної шкоди та 10000 (десять тисяч) гривень моральної шкоди.

ТА стягнути на користь держави судові витрати за проведення експертиз у сумі  1319 гривень 40 коп.

Автомийка