Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

МІСТ В СЕЛІ ЗЕЛЕНІВ РОЗВАЛЮЄТЬСЯ НА ОЧАХ

7ab832d32161381723285ef821ec29251471591945Мешканці с. Зеленів обурені тим, що влада не звертає жодної уваги на проблеми, які є в селі. Не реагує на їхні заяви та нічого не робить для вирішення тих чи інших питань. Жителька цього села п. Марія впевнено заявляє: «В нас влади не має, як на місцевому рівні, так і в цілому по всій Україні».

Однією із проблем є “гучний” міст, який руйнується в людей на очах. Місцеві жителі кажуть, що йому залишилось вже не довго. Адже по ньому щодня їздять великогабаритні вантажівки вщент завантажені щебенем, гравієм, піском тощо. Вага яких перевищує більше 30 тонн. Але вони запевняють, що колись перед мостом стояв знак, який забороняв рух по ньому автомобілям з вагою більше 17 тонн. Також люди, які живуть неподалік цього мосту, в радіусі 500 м., скаржаться, що постійне гуркотіння, яке доноситься до їхніх осель, не дає їм спокою ані вдень, ні вночі. Тому вони готові до радикальних дій, а саме: перекрити дорогу та заблокувати автомобілям перетин цього мосту.

Хочеться зазначити, що ці “важковаговики” завдають великої шкоди не тільки мостам, один із яких в с. Глинниця теж не є безпечним, але й більшості доріг. На приклад: в напрямку Вижниця – Вашківці – Ченрівці дорога вщент розбита цими вантажівками, але влада (мабуть навмисно) закриває на це очі і робить вигляд, що нічого страшного відбувається. Особливо людей обурює те, що компетентні органи не реагують на злочин, яким завдано вагомі збитки державі, вартість яких навіть не можливо порахувати. Мова йдеться про новий, щойно прокладений асфальт по центральній дорозі від с. Дубівці до Чернівців, вартість якого становить десятки мільйонів гривень, не встиг ще застигнути, а вже був пошкоджений цими вантажівками. Всі прекрасно розуміють, що власники Іспаского та Мілієвського кар’єрів, одним з яких є французька фірма, легко доведуть, що вини до цього не мають жодного відношення. А хазяїни автопарку якому належать автомобілі, які причетні до цього злочину “чхати хотіли на наші дороги та мости”.

 

Атор: ВІКТОР САВЧУК

Автомийка