Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

МОЛОДІ ПРО ВАЖЛИВІСТЬ ЛЕГАЛЬНИХ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

grosh%d1%96Більшість молодих людей вважає, що їхня пенсія ще далеко попереду, тому можна й не замислюватися над тим, що буде через кілька років. Дехто вважає, що жити потрібно тут і зараз, а про майбутню пенсію і чути не хоче. Ми не можемо собі дозволити жити та мислити одним днем.

Оскільки, загальновідомо, що розмір призначеної пенсії залежить від тривалості страхового стажу та заробітної плати. Проте трапляються випадки коли страхувальники нараховують та виплачують заробітну плату менше законодавчо встановленого рівня, ігноруючи вимоги законодавства про працю або виплачують заробітну плату «в конвертах», відповідно не сплачуючи обов’язкових платежів від цієї суми, що не дозволяє зарахувати стаж необхідний для гарантування державою соціальних виплат, або взагалі допускають працівника до роботи без оформлення з ним трудового договору. Порушення трудового законодавства тягнуть за собою негативні наслідки, такі як соціальна незахищеність найманого працівника, а саме: відсутність трудового стажу, оплата відпускних, неможливість скористатися лікарняними під час хвороби тощо.

Сьогодні молодь мусить сама вирішувати, що для неї є найголовнішим – жити одним днем чи мати впевненість у завтрашньому дні та отримуваним певні соціальні гарантії.

Джерло: Начальник управління Пенсійного фонду України в Кіцманському районі Т. Шемчук

Автомийка