Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

В Кіцманському районі відсвяткували День Знань

DSC_0992

Сьогодні, 1 вересня, День знань кіцманчани та жителі району традиційно відзначили День знань, до якого в кожному навчальному закладі було проведено урочисту лінійку.

DSC_0989

Кіцманський ЗНЗ І-ІІІ ст. теж прийняв участь у святкуванні. Перед учнями, вчителями та гостями школи виступив директор школи Булега Борис Миколайович, який висловив свою щиру вдячність меценатам та представникам місцевого та обласного самоврядування, завдяки яким у школі було проведено ремонт їдальні, туалетів та спортзалу. Також виголосила промову заступник голови районної державної адміністрації Мельничук Галина Георгіївна.

Не обійшлося і без змін у проведенні свята. Цього року відмовились від традиційного вручення грамот учням, що відзначились у навчанні та спортивних досягненнях. Їх імена та прізвища було виголошено на лінійці, а саме вручення проводили вже класні керівники на першому святковому уроці.

DSC_1005

в Кіцманському технікумі Подільського державного аграрно-технічного університету теж вручили почесні грамоти кращим студентам, але безпосередньо під час свята.

IMAG6251

Також виступили з промовами та поздоровленнями директор технікуму Філіпчук Юрій Михайлович, який відзначив, що цього року до технікуму поступило майже 200 нових студентів, голова профоргу Біляр Іван Георгійович та Куспис Ольга Іванівна.

Кращі студенти Були удостоєні честі традиційно покласти біля Меморіалу Слави букет квітів.

Автомийка