Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

Міграційники видворили з країни громадянина РФ

kordon-720x340З метою запобігання й протидії нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства в міграційній сфері в період з 01.11.2016 по 30.11.2016 на території України та Буковини зокрема здійснюються цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант».

Під час операції працівниками УДМС у Чернівецькій області видворено за межі України громадянина РФ 1965 року народження, який не виконав своєчасно рішення начальника УДМС у Чернівецькій області про примусове повернення та згідно рішення Першотравневого районного суду м. Чернівці від 17.11.2016 р. мав бути видворений за межі країни.

Міграційники доставили чоловіка до пункту пропуску «Сеньківка» на кордоні з РФ, де у взаємодії з прикордонниками Чернігівського загону видворили його на суміжну територію.

Довідково: Від початку року працівниками відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС у Чернівецькій області видворено 8 іноземців (2-х громадян Молдови, 2-х – Російської Федерації, по 1-му – Туркменістану, Тунісу, Індії та Республіки Білорусь).

Автомийка