Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

Ощадбанк відклав рішення запровадити комісію за комунпослуги

ОДПІОщадний банк відклав рішення запровадити комісію за сплату усіх комунальних послуг.

Відповідне рішення днями ухвалило правління банку.

У публічному акціонерному товаристві “Державний ощадний банк України” заявили про перенесення терміну введення в дію рішення щодо впровадження комісії за прийняття комунальних платежів від населення. Про це повідомляє прес-служба банківської установи.

“Правлінням “Ощадбанку” ухвалено рішення про перенесення терміну введення в дію рішення Тарифного комітету щодо впровадження комісії за прийняття комунальних платежів, із метою опрацювання із відповідними органами державної влади механізму, який дозволить залишити безкоштовною оплату комунальних послуг для найменш забезпечених верств населення (отримувачів субсидій)”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше 12 листопада президент Петро Порошенко надіслав листа голові правління “Ощадбанку” Андрію Пишному, в якому звернувся до керівництва банку невідкладно переглянути ухвалене рішення про стягнення комісії за оплату комунальних послуг.

А кілька днів тому Антимонопольний комітет оприлюднив звіт про ринок послуг з прийому компослуг від населення. АМКУ побачив у роботі “Ощадбанку” та “Приватбанку” ознаки монопольного становища.

Так, з початку року “Ощадбанк” займав 35% на 14 регіональних ринках, а “ПриватБанк” – на 4 регіональних ринках. Усього ж з початку року населення сплатило за спожиті комунальні послуги понад 1 млрд гривень, з яких понад 18 млн гривень склала комісія банків, – зазначає АМКУ.

Автомийка