Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

Досягнення та плани Кіцманського ЗНЗ І-ІІІ ступенів

IMAG6225

Кіцманський ЗНЗ пишаться  своїми учнями та педагогами, щорічно покращує рівень викладання та зміцнює навчально-методичну базу закладу. Педагогічний колектив прикладає максимальних зусиль для того, щоб зробити школу такою, де б учні усвідомили свій високий інтелектуальний рівень та потенціал.

Цього року перед педагогами, як і завжди, стоятиме завдання виховати в учнях гуманізм та морально-етичну наповненість.

Колектив викладачів працюватиме над проблемою: “Становлення, розвиток та виховання в дитині благородної людини шляхом розкриття її особистих якостей та пізнавальних сил”. Для цього планується проведення семінарів, науково-практичних конференцій та педагогічних читань.

uth_

На даний момент в Кіцманському ЗНЗ навчається понад 640 учнів в 26 класах, 9 з них – класи молодшої школи і 17 класів школи ІІ-ІІІ ступеня. Рівень якості навчання в минулому навчальному році становив 81% в 1-4 класах та 59% в 5-11 класах.

Звісно, викладачі старатимуться підвищити ці показники, а також приділити особливу при підготовці до ДПА та ЗНО увагу учням 4,9 та 11 класів. Не забудуть також про роботу з обдарованими дітьми які представлятимуть наш район на обласних та всеукраїнських олімпіадах.

Кіцманський ЗНЗ завжди готовий запропонувати якісне навчання всім бажаючим віком від 6 до 17 років та радо прийме їх у свою Alma Mater.

Автомийка