Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

В РДА сьогодні відбулася апаратна нарада з керівниками

kitzman_herb

24 жовтня 2016 року, голова райдержадміністрації Іван Друцул провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

На нараді йшлося про створення робочої групи для проведення останнього семінару у партнерстві з Сучавською повітовою радою Румунії  і Агенцією регіонального розвитку та Європейської інтеграції Унгени Республіки Молдова в рамках проекту транскордонного співробітництва “Використання європейського досвіду по боротьбі з ерозією ґрунтів”. Про економію енергоносіїв державними установами району. Про використання освітньої субвенції, стан призначення житлових субсидій населенню району. Та ефективне планування роботи.Про дотримання виконавчої дисципліни тощо.

У ході наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації доповіли про виконану роботу за минулий тиждень та обговорили плани роботи на поточний тиждень, організаційні питання щодо проведення заходів, дотримання виконавської дисципліни тощо.

За результатами наради голова райдержадміністрації дав відповідні доручення: щотижнево здійснювати моніторинг використання енергоносіїв закладами охорони здоров’я; провести нараду з сільськими та селищними головами щодо покращення матеріально-технічної бази амбулаторій та ФАПів. Організувати проведення наради з орендарями земель водного фонду по умовах дотримання орендних договорів.

Автомийка